Вівторок, 19.02.2019, 03:47

Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [5]
Наше опитування
Ваш настрій
Всього відповідей: 141
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Мої статті

Ліга змішаних єдиноборств Mix Fight "M-1 Ukraine"
Ліга змішаних єдиноборств Mix Fight "M-1 Ukraine"
Ми створюємо неперевершені професійні бійцівські шоу світового рівня! Головною метою Ліги змішаних єдиноборств мікс-файт "M-1 України" є розвиток професійного спорту в Україні, а також представлення нашої країни на різних професійних бійцівських турнірах по всьому світу! Зібравши під своєю егідою кращих представників більше 40 видів єдиноборств, ми розвиваємо світ ММА (Mixed Martial Arts) у нашій країні! Професійний спорт з "M-1 Україна" - це барвисте захвативающeе шоу, яке закохує в себе з першого разу! Україна у світі знають як сильну спортивну країну. У тому числі, завдяки різним видам єдиноборств.
Неодноразово наші спортсмени підтверджували, що вони входять у світову бійцівську еліту. Доказом цього є безліч нагород у скарбничці збірних команд України, які завойовуються на міжнародних змаганнях різного рівня. З огляду на це, під егідою міжнародної організації "M-1 Global", в Україні створена Ліга змішаних єдиноборств мікс-файт "M-1 України", яка стала офіційним представником "M-1 Global" на території Україні. За підсумками змагань, проведених Лігою, кращі з кращих бійців Україні потрапляють до складу національної збірної, яка буде боротися в елітному дивізіоні світового мікс-файту у різних версіях, організатором яких є "M-1 Global". У світовому мікс-файт рівень бійців більш ніж високий. Лідируючі позиції займає Росія, Південна Корея, Бразилія і США. У кожної збірної є прославлені бійці зі змішаних єдиноборств, тому підготовка наших спортсменів буде проводитися на найвищому рівні.

 Історія створення:
15 травня 2009 відбулася презентація Ліги змішаних єдиноборств Мix-fight "M-1 Ukraine" У травні 2009 року, після того, як у Києві представили Лігу змішаних єдиноборств Мix-fight "M-1 Ukraine" і Україна стала повноправним членом Всесвітньої ліги змішаних єдиноборств "М-1 Global", почалася активна робота з підготовки Першого клубного чемпіонату України з змішаних єдиноборств M-1 Selection Ukraine 2009. У минулому році Ліга Мix-fight "M-1 Ukraine" провела 7 великих турнірів, 6 з яких - у рамках циклу змагань M-1 Selection Ukraine 2009. Це були 6 всеукраїнських турнірів, половина з яких відбулися в Києві, і по одному на Сході, Заході і Півдні України - в Донецьку, Львові та Сімферополі. Як результат першого року діяльності Ліги в Україну, її турніри, завдяки соструднічеству з телебаченням, побачили більше 6 мільйонів чоловік в Україну. У 2010 році Лігою планується провести як мінімум 8 всеукраїнських турнірів, один з яких буде міжнародним. З 2008 року Всесвітня ліга змішаних єдиноборств уклала контракт про трансляцію провідних спортивних заходів на телеканалі Мегаспорт (Україна), що стало суттєвим поштовхом у розвитку змішаних єдиноборств в Україні. З 2010 року трансляцію світового чемпіонату зі змішаних єдиноборств побачать глядачі більше 100 країн світу (понад 200 млн. глядачів) Всеукраїнська громадська організація «Ліга змішаних єдиноборств Україна Mix Fight M-1 Ukraine», на чолі з президентом Дмитром Христюком, є повноправним членом Всесвітньої ліги змішаних єдиноборств і єдиним представником Всесвітньої ліги змішаних єдиноборств на території Україні. Змішані єдиноборства (визнання у світі назва - ММА "mixed martial arts") одне з найперспективніших спортивних напрямків у всьому світі. Спортсмени «мікс-файту» (змішаних єдиноборств) - універсальні спортсмени, які вміють і боксувати, і боротися. Створення сучасних умов для занять спортом, активна пропаганда здорового способу життя є одними з пріоритетних напрямків закордонної державної соціальної політики. Одним з основних важелів залучення до занять фізичною культурою і спортом є організація та проведення спортивно-масових заходів. Турніри зі змішаних єдиноборств - це не тільки видовищні, яскраві бої професійних спортсменів, але і відмінний приклад для підростаючого покоління. Змішані єдиноборства дозволяють на рингах і спортивних майданчиках, а не на вулиці довести свою силу. Спостерігаючи за поєдинками, молодь йде тренуватися в спортивний зал, щоб стати професійними універсальними спортсменами.
Турніри зі змішаних єдиноборств - змагання, дозволяють дати відповідь на одвічне питання: яке єдиноборство сильніше. Найперші турніри з MMA проводилися у форматі, коли представники різних бойових стилів зустрічалися один з одним у безкомпромісних поєдинках з метою виявити сильне бойове мистецтво. Популярність MMA багато в чому пояснюється тим, що змішані єдиноборства перебуває над усіма іншими бойовими школами, оскільки є універсальною системою, що увібрала в процесі розвитку в себе найкраще з усіх стилів єдиноборств. Практично в кожній частині світу змішані єдиноборства представлені своєї лігою, спрямованої на розвиток мікс-файт, виявлення нових талановитих бійців. «UFC» (Ultimate Fighting Championship) - американська версія спортивних єдиноборств змішаного типу. Одне з характерних особливостей турнірів за формулою UFC є те факт, що поєдинки проходять на рингу оточеному восьмикутним огорожею, тому ще цю формулу боїв охрестили «Октагон». «Pride» (Pride Fighting Championship) - японська організація змішаних бойових мистецтв, під час свого існування збирала еліту бійців зі всього світу. Зараз її приймачем є «DREAM». Зберігаючи кращі традиції японських самураїв, «DREAM» продовжує розвиток змішаних єдиноборств відкриваючи все нові зірки. «М-1 Global» - твердо стоїть на ногах ММА-організація, вкотором входять представники 32 країн світу (понад 15 тисяч клубів). Серед міжнародних зірок змішаних єдиноборств, які виступали під прапором М-1 - Федір Ємельяненко, Андрій Арловський, Олександр Ємельяненко, Алістар Овері, Бен Ротвелл, Мелвін Манхуф, Роман Зенцов, Денис Канг, Мартін Кампманн, Амар Сулоев, Чалід Арраб і багато інших. Президентом M-1 є Вадим Фінкельштейн, віце-президентом - Сергій Матвієнко. Основним показником популярності будь-якого виду спорту, в тому числі і змішаних єдиноборств, є кількість його прихильників. Тому важливим моментом є трансляція поєдинків зі змішаних єдиноборств на телеканалах. Зараз найбільші ММА-організації світу - «М-1 Global», «Strikeforce» і «DREAM» - активно в цьому плані співпрацюють. Крім спільних заходів та обміну бійцями, цей сильний союз дає широкі телевізійні можливості. Трансляції по американських каналах, таким як CBS, Showtime, найбільшим світовим кабельним каналам - все це дозволяє активно розвиватися змішаним єдиноборств, роблячи перегляд поєдинків найбільших спортсменів сучасності загальнодоступними.

Команда :
Христюк Дмитро Вікторович Президент Майстер спорту України міжнародного класу з бойового самбо, заслужений майстер змішаних єдиноборств, чемпіон світу з бойового самбо серед професіоналів, 2-разовий віце-чемпіон світу з бойового самбо, чемпіон світу з бойового самбо, чемпіон світу за вільним бою (без обмежень), чемпіон міжнародного турніру класу «А» на призи А. Аслаханова, 5-кратний чемпіон України з бойового самбо, володар Кубка України з бойового самбо.
Данченко Олександр Іванович Віце-президент
Горбик Володимир Миколайович Віце-президент
Шандра Андрій Володимирович Віце-президент
Співачук Андрій Григорович Віце-президент Mастер бойового самбо міжнародного класу, майстер спорту України та Росії з боротьби самбо, чемпіон Європи з бойового самбо серед професіоналів, чемпіон України з бойового самбо.
Ігор Приставський Віце-президент з питань благодійності та роботи з громадськими організаціями.
Замідра Сергій Володимирович Генеральний секретар, Суддя міжнародної категорії
Муратов Вахобджан Акілжановіч Голова суддівської колегії Почесний майстер бойового самбо, чемпіон світу з бойового самбо серед ветеранів, тренер збірної України.
Велієв Ельхан Назимович Голова опікунської ради Майстер спорту СРСР з вільної боротьби, Заслужений майстер бойового самбо, чемпіон світу з вільної боротьби серед ветеранів, чемпіон світу з бойового самбо серед ветеранів.
Синяк Дмитро Анатолійович Директор з маркетингу та PR Лауреат багатьох журналістських премій, письменник, II розряд з карате-кіокушинкай
Левицький Володимир Володимирович Креативний директор, режисер турнірів
Кравчук Володимир Леонідович Головний редактор сайту МСУ з фрі-файту
Коберідзе Йосип Шотаєвич Помічник президента Президент "M-1 GEORGIA" та Федерації шідокана Грузії, Чемпіон світу з панкратіону (IFPA), призер чемпіонатів світу і Європи з шідокан (WKA THE SHIDOKAN), призер Чемпіонату світу з кікбоксингу (WPKA), 1 дан з кіокушинкай, 5 дан з шідокан (карате-кікбоксинг-ММА), тренер і менеджер Гурама Гугенішвілі.
Козлов Іван Володимирович Помічник президента

Джерело: http://Ліга_змішаних_єдиноборств_Mix_Fight_"M-1_Ukraine"
Категорія: Мої статті | Додав: Inok (23.10.2011)
Переглядів: 1024 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Made by Inok © 2019